Mi 2K Gaming Monitor 27

479,00

Kombinimi i rezolucionit 2560×1440 dhe ekranit të madh 27″ e bëjnë më të qartë çdo lëvizje të kundërshtarit tuaj.

Imazhet ultra të qarta dhe të rafinuara ju mbajnë gati për sulmet e armikut në çdo kohë.

Disponueshmëria: Në stok

479,00

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177741814 Categories:

Specifikat

Rated voltage 100–240 V~
Rated current 1.5A
Screen size 27 inches
Recommended resolution 2560 × 1440
Maximum resolution 2560 × 1440
Visible area (diagonal) 68.6 cm
Response time 1ms (IMBC), 4ms (GTG)
Refresh rate 165Hz
Color gamut 95% DCI-P3, 100% sRGB
Number of colors 16.7 million
HDR VESA DisplayHDR™ 400
Contrast 1000:1 (TYP)
Rated power 35W (TYP), 75W Max
Dot pitch 0.2331 (H) × 0.2331 (V)
Operating temperature 0°C to 45°C
Net weight 6.53kg
Operating humidity 20% RH-80% RH
Dimensions 609.44 (L) × 200.00 (W) × 461.25 (H)mm
Stand Supports vertical adjustment/tilting/rotating/portrait mode/wall mounting (75 × 75mm)
Number and type of ports DP 1.4 port ×1
HDMI 2.0 port ×2
USB IN port ×1
USB 3.0 port ×2
AUDIO port ×1
AC In cable port ×1

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë