Redmi Watch 3 Active

Original price was: €74,90.Current price is: €54,90.

Xiaomi Redmi Watch 3 Active është vëllai i vogël i Redmi Watch 3. Ky version më i hollë ka një ekran ultra të madh 1,83 inç me ngjyra të pasura dhe një ekran të ndritshëm që ju lejon të shihni gjithçka me një shikim, nga koha dhe rrahjet tuaja të zemrës ndaj të dhënave të stërvitjes ose motit. Xhami i lakuar dhe me rezistencë të lartë ofron një pamje elegante dhe rezistencë të madhe ndaj konsumit, dhe kutia e përpunuar NCVM me një përfundim metalik për një pamje të fuqishme.

Ngjyra
Black

Original price was: €74,90.Current price is: €54,90.

Blej Tani
Në shportë
SKU: N/A Categories:

Additional Information

Ngjyra

,

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë