Mi Robot Vacuum-Mop P Water Tank

44,90

Mbajtëse uji e përshtatshme për modelet e robotëve të pastrimit Vacuum-Mop P. Vjen në ngjyrë të zezë dhe përbëhet nga material shumë cilësor dhe rezistent në të njëjtën kohë.

Disponueshmëria: Në stok

44,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177716430 Category:

Specifications

Material

Plactic

Compatibility

Mi Robot Vacuum-Mop P

Color

Black

Dimensions

193 x 57 x 94 mm

Gross Weight

328.4 g

Net weight

271.5 g

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë