Xiaomi Smart Plug 2 WiFi EU

19,90

Xiaomi Smart Plug 2 është një pajisje inteligjente që ju mundëson të kontrolloni dhe automatizoni pajisjet elektrike në shtëpinë tuaj. Kjo prizë inteligjente është e lehtë për t’u përdorur dhe mund të menaxhohet nëpërmjet aplikacionit Mi Home, duke ju lejuar të ndizni dhe fikni pajisjet tuaja nga çdo vend me ndihmën e telefonit tuaj inteligjent.

Disponueshmëria: Në stok

19,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812706626 Categories:

Specifikat

Modeli i produktit: ZNCZ302KK
Specifikimi i vlerësuar: Maksimumi 3680 W
Dimensionet e prizës: 74 x 52 x 76.6 mm
Pesha neto e produktit: Përafërsisht. 110 g
Lidhje me valë: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz, Bluetooth 5.0
Temperatura e funksionimit: 0°C-35℃

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë