Mi Robot Vacuum-Mop P Brush Cover

9,90

Mbrojtëse për furçën e robotit tuaj të pastrimit “Mi Robot Vacuum-Mop P “. Instalohet shumë lehtë dhe mbron pajisjen tuaj nga dëmtimet e ndryshme. Përbëhet nga material shumë rezistent polikarbonati.

Ngjyra
Black

9,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177716409 , 6934177716416 Category:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë