Mi Electric Toothbrush head (Gum Care)

14,90

Koka e furçës së dhëmbëve Mi Electric (Gum Care) –  Koka rezervë. Tre copa në paketë. Sutjenat DuPont janë 40% më të mëdha se furçat e zakonshme dhe nuk përmbajnë asnjë metal. Versioni i qimeve të buta.

Disponueshmëria: Në stok

14,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177713125 Category:

Ky grup i kokës së furçës 3 copë është projektuar për furçën e dhëmbëve Xiaomi Mi Home Sonic, e cila ofron rehati optimale me një pastrim vërtet të thellë për ju me motorin e tij të levitacionit magnetik me efikasitet të lartë dhe furçën e mbjelljes me densitet të lartë. E bërë nga qime premium DuPont amerikane me densitet të lartë, është pa metal, pa ndryshk dhe efektiv në përdorim. Koka e mini furçës mund të pastrojë thellë dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve, të zbardhë dhëmbët, të parandalojë prishjen e dhëmbëve, të largojë pllakën, njollat ​​e kafesë dhe gurët. Ju mund të përdorni APP-në për të kontrolluar jetëgjatësinë e mbetur të kokave të furçave dhe do t’ju kujtojë ciklin e zëvendësimit në 90 ditë të rekomanduara nga dentistët. Është shumë e lehtë për t’u instaluar në furçë dhëmbësh, punë e rregullt zëvendësuese për larje efikase të dhëmbëve.

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë