Mi Bedside Lamp 2

Original price was: €49,90.Current price is: €39,90.

Llampe ne forme cilindrike. Ofron ndricim te njetrajtshem ne te gjithe ambientin. Pershtatje te ngjyrave sipas deshires, mund te krijoni atmosfere romantike, plote ngjyra ose thjeshte drite te bardhe. Te gjitha mund te kontrollohen me ane te aplikacionit Mi Home dhe asistenteve vitrual si Siri dhe Alexa.

 

Disponueshmëria: Në stok

Original price was: €49,90.Current price is: €39,90.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177780639 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë