Xiaomi Smart Band 8 Pro

Original price was: €99,90.Current price is: €79,90.

Xiaomi Smart Band 8 Pro është një aksesor i avancuar për monitorimin e shëndetit dhe aktivitetit fizik. Me një ekran të madh dhe me ngjyra të larta rezolucioni, ky smart band ju ofron një përvojë të shkëlqyer vizuale. Pajisur me sensorë të sofistikuar, Smart Band 8 Pro mund të ndjekë hapat, distancën, kaloritë e djegura, dhe të monitorojë rrahjet e zemrës në kohë reale. Gjithashtu, ofron monitorim të gjumit dhe nivelit të stresit, duke ju ndihmuar të qëndroni të shëndetshëm dhe të balancuar. Me një dizajn elegant dhe bateri të qëndrueshme, Xiaomi Smart Band 8 Pro është partneri ideal për një stil jete aktiv dhe të shëndetshëm.

Ngjyra
Choose an option

Original price was: €99,90.Current price is: €79,90.

Blej Tani
Në shportë
SKU: N/A Categories:

Additional Information

Ngjyra

,

Specifikat

Modeli i produktit: M2333B1
Pesha neto: Përafërsisht. 22.5 g (pesha pa rrip)
*Pesha aktuale mund të ndryshojë për shkak të dallimeve në konfigurim, proceset e prodhimit dhe metodat e matjes. Ju lutemi referojuni produktit aktual.
Dimensionet: 46 x 33,35 x 9,99 mm (me përjashtim të sensorit të rrahjeve të zemrës)
*Dimensionet aktuale mund të ndryshojnë për shkak të dallimeve në konfigurim, proceset e prodhimit dhe metodat e matjes. Ju lutemi referojuni produktit aktual.
Madhësia dhe lloji i ekranit: Ekran katror me ngjyra 1,74″ AMOLED
*Dimensionet aktuale mund të ndryshojnë për shkak të dallimeve në konfigurim, proceset e prodhimit dhe metodat e matjes. Ju lutemi referojuni produktit aktual.
Rezolucioni i ekranit: 336 x 480, 336 PPI me prekje në ekran të plotë
Shkëlqimi i ekranit: Maksimumi 600 nits, me rregullim automatik të ndriçimit
Materiali i Mbulesës: Xham i përforcuar GG3
Materiali i guaskës: Polimer me fibra me qëndrueshmëri të lartë + NCVM
Sensorët: Akselerometri | Xhiroskopi |Frekuenca optike e zemrës dhe oksimetri i pulsit |Sensori i dritës së ambientit
Vlerësimi i rezistencës ndaj ujit: 5 ATM
*Vlerësimi i rezistencës ndaj ujit 5ATM (e barabartë me një thellësi prej 50 metrash) do të thotë se mund të vishet në pishina, gjatë notit pranë bregut dhe gjatë aktiviteteve të tjera të ujit të cekët. Nuk është i përshtatshëm për t’u veshur në dush të nxehtë, sauna ose gjatë zhytjes. Sigurohuni që të shmangni ndikimet e drejtpërdrejta nga rrymat e shpejta gjatë sporteve ujore. Rezistenca ndaj ujit nuk është e përhershme dhe mund të përkeqësohet me kalimin e kohës.
Lidhja e të dhënave: Mbështet GNSS, Bluetooth® 5.3
*Mbështet sistemet satelitore BeiDou, GPS, GLONASS, Galileo dhe QZSS
Motori haptik: Motori i rotorit
Kapaciteti i baterisë: 289 mAh
Lloji i Baterisë: Bateri polimer litium-jon
Koha e karikimit: Përafërsisht. 80 min
*Të dhënat e testit të kohës së karikimit rrjedhin nga Xiaomi Internal Lab. Në skenarët aktualë të aplikimit, koha e karikimit mund të ndryshojë nga të dhënat e laboratorit për shkak të temperaturës së ambientit, jetëgjatësisë së baterisë dhe faktorëve të tjerë.
Perimetri i pajtueshëm i kyçit të dorës: 135–205 mm
Materiali i rripit:  TPU
* Materiali TPU është antimikrobik.
Sistemi Operativ: Android 8.0 ose iOS 12.0 e lart
Aplikacionet e përputhshme: Aplikacioni Mi Fitness

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë