Xiaomi Mi LCD Writing Tablet 13.5″ (Color Edition)

Original price was: €39,90.Current price is: €24,90.

I lehtë, e hollë dhe e lehtë për t’u mbajtur, shkrim sensitiv, shkrim ultra i qartë i dorës, stilolaps magnetik

Disponueshmëria: Në stok

Original price was: €39,90.Current price is: €24,90.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812726792 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë