Xiaomi Quick Release Strap

24,9034,90

Përmirësoni përvojën tuaj të veshjes me Rripin Xiaomi Quick Release. Ky rrip elegant dhe i qëndrueshëm është projektuar për të ofruar komoditet maksimal dhe instalim të lehtë, falë mekanizmit të shpejtë të lëshimit. Me një dizajn modern dhe material cilësor, Rripi Xiaomi është ideal për çdo stil dhe aktivitet të përditshëm.

Ngjyra
Choose an option

24,9034,90

Blej Tani
Në shportë
SKU: N/A Categories:

Additional Information

Ngjyra

, ,

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë