Xiaomi Mi Commuter Helmet (Black) M

Original price was: €49,90.Current price is: €43,90.

Helmeta Xiaomi është për ju. Mbroni veten me helmetën Mi Commuter, një helmetë të fortë polikarbonati dhe një brendshme të mbushur me material mbushës rezistent ndaj goditjeve. Përveç kësaj, pjesa e pasme ka një reflektor në mënyrë që drejtuesit e tjerë të mund ta shohin mirë edhe gjatë natës.

Disponueshmëria: Në stok

Original price was: €49,90.Current price is: €43,90.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177709333 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë