Xiaomi Mi Smart Band 8 Strap Sunrise Orange

9,90

Ngjyrë portokalli e shkëlqyeshme e lindjes së diellit që shton një pamje unike dhe të gjallë. prekni pajisjen tuaj inteligjente. Bërë nga materiali i butë dhe fleksibël që është i rehatshëm për t’u veshur gjatë gjithë ditës.Dizajn rezistent ndaj ujit, i përsosur për çdo aktivitet, qoftë ai në në palestër ose gjatë një shëtitjeje me shi.

Disponueshmëria: Në stok

9,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812727935 Category:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë