Xiaomi Mi Smart Band 8 Running Clip

14,90

Përvojë më e mirë stërvitore me klipin e vrapimit Xiaomi Smart Band 8. Në modalitetin e vrapimit, ai monitoron qëndrimin tuaj dhe ofron një sërë të dhënash trajnimi. Me një dizajn të gjallë të zi dhe jeshil dhe me një strukturë gome të qëndrueshme për PC dhe TPU, kapësi bëhet një partner i besueshëm në çdo shteg.

Disponueshmëria: Në stok

14,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812727904 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë