Xiaomi Mi Smart Band 8 Chain Strap White

34,90

Lëkura dhe metali elegant e bëjnë këtë rrip yllin e shfaqjes, duke e shndërruar një orë metalike në një byzylyk zinxhir në modë. Dizajni unik i zinxhirit jo vetëm që e bën rripin më të lehtë dhe më të rehatshëm, por pamja elegant do të thotë që ai do të bëhet padyshim aksesori juaj i preferuar.

Disponueshmëria: Në stok

34,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812727942 Category:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë