Xiaomi Mi Smart Band 8 Double Wrap Strap Black and White

34,90

Rripat që shkëputen lehtësisht ofrojnë edhe më shumë mundësi për të shprehur stilin tuaj, me një sërë modelesh dhe materialesh rripash, madje edhe një kapëse të re dhe dizajn jakë.

Disponueshmëria: Në stok

34,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812727928 Category:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë