Xiaomi Smart Band 8 Pendant

24,90

Varëse Xiaomi Smart Band 8 është një shkrirje e stilit dhe teknologjisë inteligjente. I kombinuar me një faqe të bukur ore me gjerdan, ai e transformon Smart Band në një bizhuteri “të zgjuar” që ofron modë dhe funksione bazë të kohës dhe hapametrit.

Disponueshmëria: Në stok

24,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812727850 Category:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë