Xiaomi Mi Band 8

Original price was: €64,90.Current price is: €44,90.

Shkallë të lartë rifreskimi deri në 60 Hz, Një ekran më i madh me shkëlqim të lartë ju lejon të kontrolloni njoftimet tuaja vetëm me një shikim, mbi 150 mënyra fitnesi të disponueshme me lehtësinë e kyçit të dorës, rezistencë ndaj ujit 5-atm, percjell gjumit, rrahjeve të zemrës dhe nivelit të oksigjenit gjatë gjithë ditës. Karikoni një herë për një orë dhe do të funksionojë deri në 16 ditë pa u karikuar.

Ngjyra
Choose an option

Original price was: €64,90.Current price is: €44,90.

Blej Tani
Në shportë
SKU: N/A Categories:

Additional Information

Ngjyra

,

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë