Xiaomi Mi Robot Vacuum X10+/X10 Disposable Bag

14,90

Thjesht zëvendësoni çantën kur të jetë plot dhe të jeni gati për një pastrim tjetër pa probleme. Mbajeni shtëpinë tuaj të pastër dhe fshesën me korrent robotik të funksionojë pa probleme me çantat e disponueshme Robot Vacuum X10+/X10

Disponueshmëria: Në stok

14,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177798146 Category:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë