Xiaomi Mi Robot Vacuum S10 Brush Cover

9,90

Mbulesa e furçës Xiaomi Robot Vacuum S10 ofron mbrojtje efektive për furçën kryesore të robotit tuaj të fshesës me korrent. Parandalon që furça të bjerë gjatë përdorimit, duke zgjatur jetën e pajisjes tuaj. Hapja e rregullueshme e kapakut siguron heqje efektive të pluhurit, ndërsa mekanizmi i presionit lejon heqjen e lehtë kur dëshironi të pastroni kapakun. Kjo mbulesë është rezistente ndaj gërryerjes dhe mund të lahet për të siguruar përdorim afatgjatë dhe higjienik.

Disponueshmëria: Në stok

9,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177795169 Category:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë