Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G9 Plus/G10 Plus Filter Kit

19,90

Filtër origjinal dhe i lehtë për t’u instaluar për fshesat me korrent Xiaomi Fshesa me korrent G9 Plus dhe G10 Plus. Për rezultate më të mira, rekomandohet ndërrimi i filtrit çdo 18 muaj.

Disponueshmëria: Në stok

19,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177795206 Category:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë