Xiaomi Mi Robot Vacuum S10/E10 Side Brush

9,90

Këto furça zëvendësuese me cilësi të lartë kapin pa mundim pluhurin, papastërtitë dhe qimet dhe i mbajnë dyshemetë tuaja të pastra. Zëvendësimi është i lehtë dhe furçat anësore janë të qëndrueshme. Per fshese S10/E10

Disponueshmëria: Në stok

9,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177795299 Category:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë