Xiaomi Mi Electric Toothbrush T700 Replacement Heads

19,90

Mbrojtja më e mirë e dhëmbëve. Fijet e majës së bërë nga najloni duke përdorur teknologjinë DuPont ™ Staclean ® karakterizohen nga një prekje e butë dhe efikasiteti më i lartë në larjen e dhëmbëve.

Disponueshmëria: Në stok

19,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177747137 Category:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë