Xiaomi Mi Electric Shaver S500 Replacement Head

9,90

Koke zevendesuese per makine rroje. E cila rrotullohet 360 grade per tju pershtatur kontureve te fytyres dhe tehe me dy shtresa per performance sa me te mire. Kundra ujit.

Disponueshmëria: Në stok

9,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177717192 Category:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë