Xiaomi Electric Glass Kettle

29,90

Ketell i fuqishëm elektrik Xiaomi me fuqi 2200 W, uji nxehet menjëherë! Konstruksioni me ndriçim, dizajni modern me trup xhami ju lejon të rregulloni dhe kontrolloni lehtësisht nivelin e ujit.

Disponueshmëria: Në stok

29,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812734339 Categories:

Specifikat

Rated voltage220-240V~
Rated frequency50/60HZ
Rated power1850-2200W
Capacity1.7L
Net weight1.1kg
Product dimensions221 × 142 × 243mm

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë