Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Set

129,90

Instalim i thjeshtë pa kabllo, monitorim me rezolucion të lartë. Kjo kamër sigurie nga Xiaomi është perfekte për ambjente të jashtme pasi është rezistente nga uji, pluhurat dhe punon në temperatura nga – 20 gradë celsius deri në + 50 gradë celsius. Ka kënd shikimi 130 gradë dhe rezolucion 1080p. Në rast të një aktiviteti dyshues ju vjen menjëherë njoftim në celularin tuaj.

Disponueshmëria: Jasht stokut

SKU: 6934177722004 Categories:

Specifikat

Specifikat e produktit

Emri i produktitKamera e sigurisë Mi Wireless 1080p (Versioni i vendosur)

Modeli i produktit nr.MWC13

Hyrja e vlerësuar5V, 2A

Dimensionet e kamerës së jashtme52,7×122×102,6 mm

Pesha neto e kamerës së jashtme273 g

Këndi i lenteve130°

Rezolucioni1920×1080

AperturaF2.1

Kodimi i videosH.265

Dritat infra të kuqeDrita infra të kuqe 940 nm ×8

Temperatura e funksionimit-20°C deri në 50°C

Kapaciteti i baterisë5700 mAh

Lidhje me valëWi-Fi FiIEEE802.11b/g/n 2,4 GHz

I përputhshëm meAndroid 6.0 ose iOS 10 e lart

Dimensionet e marrësit të brendshëm110×85×77,1 mm

Pesha neto e marrësit të brendshëm88 g

Magazinimi i marrësit të brendshëmKartë Micro SD (deri në 32 GB) / disk USB / ruajtje në cloud

Lidhja e kabllit të marrësit të brendshëmPorta Ethernet RJ45

Emri i produktit Kamera e jashtme e sigurisë Mi Wireless 1080p (Version vetëm për kamerën)

Modeli i produktit nr.MWC14

Hyrja e vlerësuar5V, 2A

Dimensionet e kamerës së jashtme52,7×122×102,6 mm

Pesha neto e kamerës së jashtme 273 g

Këndi i lenteve130°

Rezolucioni1920×1080

AperturaF2.1

Kodimi i videosH.265

Dritat infra të kuqeDrita infra të kuqe 940 nm ×8

Temperatura e funksionimit-20°C deri në 50°C

Kapaciteti i baterisë5700 mAh

Lidhje me valëWi-Fi FiIEEE802.11b/g/n 2,4 GHz

I përputhshëm meAndroid 6.0 ose iOS 10 e lart

Përmbajtja e paketës

Kamera e sigurisë Mi Wireless 1080p (Versioni i vendosur)

Kamera e sigurisë Mi Wireless 1080p (përfshirë baterinë) ×1Prizë muri x 3

Marrës i brendshëm ×1Vidë x 3

Ngjitësja e shabllonit të montimit x 1Manuali i përdorimit ×1

Kabllo karikimi (1 m) x 1Njoftimi i garancisë x 1

Kabllo Ethernet (2 m) x 1Ngjitësja e vëmendjes x 1

Përmbajtja e paketës

Kamera e jashtme e sigurisë Mi Wireless 1080p (Version vetëm për kamerën)

Kamera e sigurisë Mi Wireless 1080p (përfshirë baterinë) ×1Vidë x 3

Ngjitësja e shabllonit të montimit x 1Manuali i përdorimit ×1

Kabllo karikimi (1 m) x 1Njoftimi i garancisë x 1

Prizë muri x 3Ngjitësja e vëmendjes x 1

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë