Mi Smart Standing Fan 2

99,90

Mi Smart Standing Fan 2 ofron një përvojë të butë por të fuqishme ftohjeje për shtëpinë tuaj. Tehet e tij inovative të dyfishta punojnë së bashku për të krijuar një erë natyrale, ndërsa motori ultra i qetë DC mban nivelet e zhurmës deri në një pëshpëritje (deri në 30,2 dB(A)). Shijoni kontrollin e saktë të rehatisë me 100 shpejtësi të rregullueshme të erës dhe lëkundje të gjerë për mbulim të plotë të dhomës (deri në 14 metra). Plus, kontrolli dhe planifikimi inteligjent përmes aplikacionit Mi Home lejojnë funksionimin pa mundim. Qëndroni të qetë dhe rehat me ventilatorin Xiaomi Mi Smart Standing 2.

Disponueshmëria: Në stok

99,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177727719 Categories:

Specifikat

Product name: Mi Smart Standing Fan 2
Model no: BPLDS02DM
Dimensions: 343 × 330 × 1000mm
Weight: 3kg
Airflow: 20m³/min
Noise emission: ≤58dB(A)
Rated frequency: 50/60Hz
Rated voltage: 100–240V
Rated power: 15W
Model Authorization: Number CMIIT ID 2017DP7231 Radio transmission module

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë