Xiaomi Watch Bezel Silver

12,90

Përmirësoni pamjen dhe funksionalitetin e orës tuaj Xiaomi me Bezel dhe Rripin e saj të personalizuar. Ky set elegant dhe i qëndrueshëm është i dizajnuar për të ofruar një përshtatje perfekte dhe komoditet maksimal. Me një dizajn modern dhe material cilësor, Bezel dhe Rripi i Xiaomi-s është ideal për çdo stil dhe aktivitet të përditshëm.

Disponueshmëria: Në stok

12,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812775165 Categories:

Specifications

Colors: Ocean Blue, Chrome Yellow, Dual-tone Ceramic, Rainbow
Bezel Material: Stainless steel, stainless steel + ceramic, stainless steel + forged carbon fiber
Strap Material: Calf leather
Buckle Material: Stainless steel
Compatible Wrist Circumference: 135–205 mm
Compatible Models for Strap: Xiaomi Watch S3, Xiaomi Watch S1 Pro, Xiaomi Watch S1, Xiaomi Watch S1 Active, Xiaomi Watch 2 Pro, Xiaomi Watch 2
Compatible Models for Bezel: Xiaomi Watch S3

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë