Xiaomi Smart Multifunctional Rice Cooker

69,90

Përmirësoni përgatitjen e ushqimit me Xiaomi Smart Multifunctional Rice Cooker. Ky tenxhere inteligjente ofron shumë funksione për gatim të përsosur të orizit dhe ushqimeve të tjera. Me kontrollin e lehtë përmes aplikacionit dhe parametrat e personalizuar të gatimit, mund të shijoni ushqime të shijshme dhe të shëndetshme me një klikim. Dizajni modern dhe materialet cilësore e bëjnë këtë pajisje një shtesë perfekte për kuzhinën tuaj.

Disponueshmëria: Në stok

69,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812758410 Categories:

Specifications

Product model: MFB120A – 1
Rated capacity of rice: 1L
Rated capacity of water: 3L
Rated power: 595 – 710W
Rated voltage: 220 – 240V~
Rated frequency: 50 – 60Hz
Inner pot material: Aluminum alloy
Maximum output power of Wi-Fi: <20 dBm
Operating frequency of Wi-Fi: 2412 – 2472 MHz
Maximum output power of BT: <6.58 dBm
Transfer rate of BT: 2402 – 2480MHz
Wireless connectivity: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Compatibility: Android 8.0 and iOS 12.0 or above
Product dimensions: 325 × 244 × 202 mm

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë