Xiaomi Mi Wireless Mouse Lite

Original price was: €12,90.Current price is: €9,90.

Xiaomi Wireless Mouse Lite përmban një sensor me precizion 1000DPI, duke ju dhënë gjurmim të saktë, duke e bërë atë ideal për punë ose studim. I aktivizuar me teknologjinë e transmetimit me valë 2,4 GHz, Xiaomi Wireless Mouse Lite është në gjendje të transmetojë sinjale të qëndrueshme dhe të vazhdueshme.

Disponueshmëria: Në stok

Original price was: €12,90.Current price is: €9,90.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177787096 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë