Xiaomi Mi Smart Lightstrip

59,90

Sinkronizimi me muzikën dhe ndriçimin dinamik të ambientit. Ndizni festën me një mori efektesh ndriçimi emocionuese.

Disponueshmëria: Në stok

59,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177794452 Category:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë