Xiaomi Mi Electric Scooter Riding Gloves

34,90

Doreza nga Xiaomi. Të papërshkueshme nga era dhe të izoluara nga brenda, duke ju mbajtur ngrohtë dhe duke ju mbrojtur nga i ftohti. Mund të përdorni gishtin e madh dhe gishtin tregues për të bashkëvepruar lehtësisht me ekranet me prekje të pajisjeve elektronike, pa pasur nevojë të hiqni dorezat. Nuk ka më shqetësime në ditët me shi apo borë Dorezat mund t’i rezistojnë shiut dhe borës përkohësisht dhe e mbajnë pjesën e brendshme të thatë dhe të rehatshme. Veshje silikoni e qëndrueshme, anti-rrëshqitës dhe fleksibël. Zona e pëllëmbës dhe pjesët e zonës së gishtit janë të mbuluara me një shtresë silikoni që shton fërkimin, duke ofruar kapje kundër rrëshqitjes dhe udhëtime më të sigurta.

size
Choose an option

34,90

Blej Tani
Në shportë
SKU: N/A Categories:

Additional Information

size

,

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë