Xiaomi Scooter 8.5 Pneumatic Tire

24,90

Goma pneumatike e Skuterit Elektrik Xiaomi 8.5″ është një mënyrë e shkëlqyer për të zgjatur jetën e Skuterit tuaj Elektrik Xiaomi. Goma pneumatike 8,5 inç është një zëvendësues i shkëlqyeshëm për atë ekzistuese nëse mendoni se është konsumuar ose është dëmtuar seriozisht. Dizajni i tij me cilësi të lartë është bërë nga një material i fortë gome që ju jep një udhëtim të rehatshëm, ndërkohë që është ende në gjendje të thithë në mënyrë efektive goditjet dhe të parandalojë rrëshqitjen.

Disponueshmëria: Në stok

24,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177794773 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë