Xiaomi Mi 22.5W Power Bank 10000

Original price was: €29,90.Current price is: €19,90.

Power Bank me kapacitet 10000 mAh. Ai ofron 2x lidhës të madh USB-A dhe 1x USB-C për të karikuar deri në 3 pajisje njëkohësisht. Fuqia maksimale e karikimit është 22.5 W. E bërë me material të qëndrueshëm, punim minimal dhe cilësor. Mbrojtje e integruar kundër mbitensionit dhe mbinxehjes.

Disponueshmëria: Në stok

Original price was: €29,90.Current price is: €19,90.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë