Xiaomi F490 4G LTE Mobile WiFi

74,90

Lëshoni WiFi celular kudo që të shkoni me Xiaomi F490 4G LTE Mobile WiFi. Ky central me madhësi xhepi ofron qasje në internet për deri në 10 pajisje njëkohësisht, perfekte për të ndarë lidhjen tuaj në lëvizje. Lidhja 4G LTE ofron internet të shpejtë dhe të besueshëm, ndërsa bateria me jetëgjatësi 2300 mAh ju mban energji deri në 9 orë. Lidhuni me lehtësi duke përdorur ndërfaqen intuitive dhe menaxhoni lidhjen tuaj përmes aplikacionit MiFi. Xiaomi F490 4G LTE Mobile WiFi është shoqëruesi juaj ideal për udhëtime, vende pune ose qëndrim të lidhur jashtë.

Disponueshmëria: Në stok

74,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177745362 Categories:

Specifikat

Device type: Wireless router
Modem: Qualcomm MDM9207
Supported bands: LTE: B1/3/7/8/20 UMTS: B1/2/5/8
Capacity: LTE: Category 4 150Mbps/50Mbps
Wi-Fi: 300Mbps
Bandwidth: .4M/3M/5M/10M/15M/20M
Wi-Fi standard: 802.11b/g/n
Antenna: LTE: 1T2R WiFi: 2T2R
Control: Switch, WPS key, Reset
Sockets: Micro SIM Micro SD
LED indicators :Power supply, Signal indicator, WiFi, SMS
Battery capacity: 2300mAh
Dimensions: 110 x 65 x 16 mm
Weight: 100g (with battery)
Color: Black
Supported systems: MS Windows 7/8/10 Linux/Mac OS

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë