Xiaomi 65W GaN Charger (Type-A + Type-C)

Original price was: €44,90.Current price is: €34,90.

Karikues shumë kompakt, fuqi 65 W, lidhës USB-C dhe USB-A i madh. Paketa përfshin një kabllo 1m 5A me terminale USB Type-C. Mbështetje për karikim të shpejtë duke përfshirë USB PD 3.0. Mund të përdoret për të karikuar laptopë (p.sh. Macbook Pro, Dell XPS, Xiaomi Laptop Air), telefona (Samsung, Xiaomi, Apple dhe të tjerë), Nintendo Switch, etj.

Disponueshmëria: Në stok

Original price was: €44,90.Current price is: €34,90.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë