Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro

Original price was: €49,90.Current price is: €29,90.

Xiaomi Power Bank 33W 10000mAh Pocket Edition Pro –  e lehtë me karikim të shpejtë 33W. Kapaciteti 10000 mAh, 1x USB-A dhe 1x USB-C lidhës dydrejtimësh, mundësi për të karikuar 2 pajisje në të njëjtën kohë. Çip inteligjent identifikimi i integruar për përputhjen automatike të rrymës së daljes me rrymën e funksionimit të llojeve të ndryshme të pajisjeve – prandaj është i përshtatshëm për pajisje të ndryshme (telefonë, laptopë, konzola lojërash…). Mbrojtje nga mbitensioni dhe mbinxehja. Paketa përfshin gjithashtu një kabllo karikimi me një lidhës USB-C në USB-C me reduktim në USB-A.

Ngjyra
Choose an option

Original price was: €49,90.Current price is: €29,90.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177777165 Categories:

Additional Information

Ngjyra

,

Specifikat

Battery typeLithium-ion battery
Battery power35.2Wh/36Wh 9800mAh/10000mAh
Rated capacity5600mAh (5V/3A)
Input portType-C
Output portUSB-A / Type-C
Input parameters5V⎓3V 9V⎓2.5A 12V⎓1.8A
Output parameter33W MAX
Operating temperature5°C~35°C
USB-A5V⎓3V 9V⎓2.23A 12V⎓1.67A 10V⎓2.25A MAX
Product dimensions105 × 55.8 × 25.5 mm
Type-C5V⎓3V 9V⎓3A 12V⎓2.25A 11V⎓3A MAX
Charged timeApprox. 2.7 hours (using 5V/2A charger, with charging cable in the package) Approx. 5.2 hours (using 18W and above fast charger, with charging cable in the package)

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë