Redmi Watch 4

149,00

Orë e re inteligjente me një ekran të madh AMOLED 1,97 inç, një trup alumini dhe një numërues prej çeliku inox. Dizajni i ri i rrypite bën më të lehtë ndryshimin e tij. Më shumë se 150 funksione stërvitore, sensori i matjes së oksigjenit në gjak, monitor i rrahjeve të zemrës dhe më shumë në orën e re Redmi!+ Rezistente kunder ujit

Ngjyra
Black

149,00

Blej Tani
Në shportë
SKU: N/A Categories:

Additional Information

Ngjyra

,

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë