Xiaomi Watch S3

199,00

Zbuloni elegancën dhe teknologjinë e përparuar në orën e re Xiaomi Watch S3. Dizajni i sofistikuar, funksione inteligjente moderne si monitorimi i rrahjeve të zemrës dhe nivelit të oksigjenit në gjak shfaqen në ekranin AMOLED 1,43 inç. Ofron informacion të saktë dhe rehati për menaxhim optimal të shëndetit.

Ngjyra
Choose an option

199,00

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812757079 Categories:

Additional Information

Ngjyra

,

Specifikat

Specifications
Product ModelM2323W1
Product MaterialAluminum alloy frame, stainless steel bezel, corning glass
Strap MaterialFluororubber
Product Dimensions47mm × 47mm × 12mm
Product Weight44g (without strap)
Adjustable Strap Length140–210mm
Display
Display1.43″ AMOLED display
Display Resolution466 × 466, 326PPI
Battery
Battery Capacity486mAh
Battery TypeLithium-ion polymer battery
Battery LifeTypical usage with Andriod system: 15 days
Typical usage with iOS system: 14.5 days
AOD usage: 5 days
Operating Temperature-10°C–45°C
Other
Water Resistance Rating5ATM
SensorsHeart rate sensor (with blood oxygen sensor), accelerometer, gyroscope, electronic compass, barometer sensor, ambient light sensor, hall sensor
Charging Port2-Pin magnetic charging dock
MicrophoneSupported
SpeakersSupported
System and Network
System LanguagesEnglish, German, Italian, French, Spanish, Dutch, Portuguese, Turkish, Arabic, Polish, Ukrainian, Romanian, Czech, Slovak, Greek, Hungarian, Hebrew, Russian, Thai, Vietnamese, Brazilian Portuguese, Indonesian, Swedish, Finnish, Norwegian, Danish, Japanese, Korean, Traditional Chinese
Operating SystemAndroid 8.0 or iOS 12.0 and above
Satellite Positioning SystemsBeiDou, GPS, GLONASS, Galileo, QZSS
Wireless ConnectivityBluetooth® 5.2
NFCSupported
*NFC availability may vary by region.
Package Contents
Watch (including bezel and strap) × 1Charging dock × 1User manual × 1

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë