Xiaomi Smart Air Purifier 4 Filter

48,90

Filtri zëvendësues për pastruesin inteligjent të ajrit Xiaomi 4. Filtër me efikasitet të lartë për filtrimin e grimcave të trashë si PM 2.5, poleni, qimet e kafshëve shtëpiake etj. Karboni i aktivizuar për të hequr aromat e pakëndshme si VOC, tymrat e gatimit, formaldehidi, tymi. Jo i përshtatshëm për Air Purifier 4 Lite dhe Air Purifier 4 Pro! I përshtatshëm vetëm për pastruesin e ajrit 4!

Disponueshmëria: Në stok

48,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177745430 Category:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë