Xiaomi Mi Watch 2 Pro

279,00

Xiaomi Mi Watch 2 Pro – Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap.
Xiaomi Mi Watch 2 Pro (Bluetooth) në të zezë kombinon një dizajn elegant me veçori të avancuara për të fuqizuar mirëqenien tuaj. I mbështjellë në një trup elegant të zi, rripi i zi i rehatshëm prej fluorogome ofron një përshtatje të sigurt dhe të frymëmarrjes. Kjo orë inteligjente shkon përtej estetikës, duke ndjekur me përpikëri stërvitjet me modalitetet e integruara sportive, ndërkohë që monitoron ritmin e zemrës, oksigjenin në gjak dhe metrikat e ushtrimeve. Qëndroni të informuar me njoftimet, menaxhoni telefonatat dhe aksesoni parashikimet e motit direkt në kyçin tuaj të dorës. Jepini përparësi netëve të qeta me gjurmimin e gjumit dhe njohuritë për të optimizuar cilësinë e gjumit tuaj. Navigoni me lehtësi duke përdorur GPS të integruar për gjurmim të saktë të vendndodhjes. I qëndrueshëm dhe rezistent ndaj ujit deri në 5 ATM, Mi Watch 2 Pro i reziston konsumimit të përditshëm duke ju mbajtur pa shqetësime gjatë aktiviteteve. Plotësoni të gjitha me një sërë fytyrash orësh të personalizueshme për t’iu përshtatur stilit tuaj, duke e bërë Xiaomi Mi Watch 2 Pro (Bluetooth) shoqëruesin ideal për një mënyrë jetese aktive dhe të informuar.

Disponueshmëria: Në stok

279,00

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812724781 Categories:

Specifikat

Display
1.43 inch AMOLED
Resolution: 466x 466 pixels,326 PPI
Brightness: up to 600 nits

Dimensions
47.6mm*45.9mm*11.8mm *The thickness dimension excludes heart rate sensor
Weight: 54.5g (without strap)

Band Strap
Size: 135 mm-205 mm
Material: Fluororubber/Leather

Battery
Charging type: Magnetic charging
Charging time: Approximately 45 minutes
Typical use time: LTE: up to 55h, BT: up to 65h
Nominal Capacity: 495mAh

Processor
Qualcomm Snapdragon® W5+ Gen 1 Platform
4nm manufacturing process

Storage & RAM
2GB+32GB
*Available storage and RAM are less than the total memory due to storage of the operating system and software pre-installed on the device.

Network & Connectivity
Network bands: Supports 4G / 3G4G: FDD-LTE Band B1/B3/B5/B7/B8/B20/B284G: TDD-LTE Band B38/B40/B413G: WCDMA Band 1,5,8*The independent call function is only available for LTE versions and requires an eligible Android 8.0 and above smartphone device with a separate qualifying wireless plan. The independent call function is available through operators’ eSIM twinning or independent number service. Check with your operator for tariff details and to see whether they support eSIMs.*The eSIM network connection will be turned off when paired with a mobile phone through Bluetooth in order to save the power. The SMS service can be used when the watch and mobile phone are connected via Bluetooth, or when both are connected to the Internet. For more usage information, seehttps://www.mi.com/global/support/esim?lang=en-001&tag=xiaomi-watch-2-pro

Wireless Networks: 2.4GHz/5GHz Wi-FiBluetooth® 5.2

Specifications
5ATM water resistant
App: Mi Fitness (app version 3.20.0i and above)
Compatibility: only supports smartphones with Android 8.0 and above, which should also have a GMS version of 21.30.12 and above. Android (Go edition) is not supported

Sensors
Optical heart rate sensor | Accelerometer sensor | Gyroscope sensor | Ambient light sensor | Electronic compass sensor | Barometer sensor | Bioelectrical impedance analysis sensor

Navigation & Positioning
Dual band : L1+L5
GPS | Galileo | Glonass | Beidou | QZSS

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë