Xiaomi Mi Smart Electric Toothbrush T700 EU

119,00

Furçë dhëmbësh elektrike Xiaomi T700 – Furça e dhëmbëve inteligjente e Xiaomi, cilësime të shumëfishta fuqie me dridhje me frekuencë të lartë deri në 39,600 dridhje/min., qime të markës DuPont për dhëmbë të ndjeshëm, ekran inteligjent LED që tregon rezultatin tuaj të pastrimit, karikim me valë 360°, sensor presioni, cilësime të detajuara dhe statistika nëpërmjet aplikacionit celular Mi Home, jetëgjatësi deri në 24 ditë bateri, rezistencë ndaj ujit IPX7.

Disponueshmëria: Në stok

119,00

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177747168 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë