Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop1C/2Pro+/2 Waterproof Mat

19,90

E destinuar për t’u përdorur me stacionin e dokimit, Projektuar për Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 1C, 2 Pro+ dhe 2 Ultra

Disponueshmëria: Në stok

19,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177753169 Category:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë