Xiaomi Mi Massage Gun

139,00

Masazhues me tre shpejtësi (1800/2400/3200 rpm), tre koka të zëvendësueshme (të rrumbullakëta, të sheshta, ovale), sensori i presionit të aplikuar ju paralajmëron për presionin e tepërt në inde. Motori mund të zhvillojë një forcë deri në 0.57 N dhe depërton në indet e muskujve deri në 10 mm thellësi. Niveli i zhurmës 48-60dB, bateria e madhe 2600 mAh zgjat deri në 5 orë funksionim (me shpejtësinë e parë), karikim USB-C. Doreza e gomës parandalon transferimin e dridhjeve në duar. Marrja dhe shkarkimi i ajrit të integruar për mbrojtje nga djersa. Të përfshira në paketë janë kokat e zëvendësueshme, kabllo USB dhe përshtatës prizë, kuti udhëtimi.

Disponueshmëria: Në stok

139,00

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177762062 Categories:

Specifikat

Dimensions140mm * 65mm * 219mm
Weight870 ± 10g
ColorsBlack
Battery Lithium-ion battery
Port Type Type-C
Rated Input 20V⎓1A
Battery Capacity 22.2V ⎓2600mAh
Operating Temperature 0~35°C
Power Supply100-240V-50/60Hz 0.7A

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë