Xiaomi Mi 5-Blade Electric Shaver

Original price was: €119,00.Current price is: €84,90.

Rroje elektrike Xiaomi 5-Blade – rroje e fytyrës për meshkuj, teh. Pesë tehe çeliku, tre forma të ndryshme për një rruajtje të përsosur me një goditje. Koka e anuar në dy akse për të ndjekur më mirë formën e fytyrës. Motori i fuqishëm ofron performancë të qëndrueshme deri në 15,000 rpm. Bateria 2000 mAh zgjat deri në 90 minuta me një karikim të vetëm. Duke u karikuar përmes lidhësit USB-C, në vetëm 3 minuta ju karikoni për një rruajtje pesëminutëshe. Rezistenca ndaj ujit IPX7 – mund të përballojë zhytjen deri në 1 metër për 30 minuta. Koka simetrike është ngjitur në mënyrë magnetike – e lehtë për t’u hequr dhe pastruar. Treguesi LED i baterisë.

Disponueshmëria: Në stok

Original price was: €119,00.Current price is: €84,90.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177725951 Categories:

Specifikat

Specs
Product nameMi 5-Blade Electric Shaver
Product dimensionsH 157mm × W 62.5mm × D 46mm
Net weight 235g
Rated power10W
Rated operating voltage3.7V ⎓
Rated charging voltage5V ⎓
Charging time2h
Waterproof ratingIPX7
Package contents
Shaver ×1Blade head protective cover ×1Charging cable ×1Cleaning brush ×1User manual ×1

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë