Xiaomi Mi 4K Monitor 27

599,00

Monitori Xiaomi 4K 27″ është për ata që kanë nevojë për një ekran të standardeve më të larta profesionale dhe është i përsosur. Ekrani me rezolucion të lartë me panelin IPS ka një rezolucion prej 3840 x 2160 pikselë, të njohur më mirë si 4K.

Disponueshmëria: Jasht stokut

SKU: 6934177767630 Categories:

Specifikat

Fuqi e vlerësuar
Maksimumi 195 W.
Madhësia e ekranit
27 inç
Zona e dukshme (diagonale)
68.46 cm
Pika katran
155,4 (H) × 155,4 (V)um
Shkëlqimi
400 cd/m² (TYP)
Kontrasti
1000:1 (TYP)
Thellësia e ngjyrës
1.07 miliardë
HDR
VESA DisplayHDR 400
Koha e përgjigjes
6 ms (GTG)
Raporti i pamjes
16:09
Rezoluta e rekomanduar
3840 × 2160
Rezolucioni maksimal
3840 × 2160
Shpejtësia e rekomanduar e rifreskimit
60 Hz
Shpejtësia maksimale e rifreskimit
60 Hz
Pesha neto e produktit
6.44 kg
Dimensionet e produktit
612,9 (L) × 200 (P) × 514,9 (H) mm
Lagështia e funksionimit
20% deri në 80% RH
Temperatura e funksionimit
0℃ deri në 40℃
Lartësia maksimale e ngritjes
0 deri në 120 mm
Këndi i animit përpara/prapa
-5° deri në 21°
Këndi i animit anash
90°
Rrotullimi horizontal
-33° deri në 33°
Lloji dhe sasia e portit
Porta HDMI 2.1 × 2
Porta DP 1.4 × 1
Porta e tipit C × 1
Porta e rrymës AC IN × 1
Porta USB-A × 2
Porta e audios × 1

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë