Xiaomi Electric Shaver S700

109,00

Makine rroje nga Xiaomi. Me koke e cila rrotullohet 360 grade per tju pershtatur kontureve te fytyres dhe tehe me dy shtresa per performance sa me te mire. Eshte kundra ujit dhe ka jetegjatesi baterie deri ne 60 minuta perdorimi. Mund ta perdorni edhe gjate kohes qe eshte ne karikim.

Disponueshmëria: Në stok

109,00

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177767012 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë