Redmi Pad

159,00199,00

Ekran 10,61″ (26,95 cm) 1200 x 2000 Px Full HD+ IPS me kënde të shkëlqyera shikimi dhe interpretim ngjyrash. Shpejtësia e rifreskimit 90 Hz siguron butësi të lartë të imazhit. E shkëlqyeshme për të parë video, filma, punë dhe lojëra falë procesorit të fuqishëm Mediatek Helio me tetë bërthama G99, me opsionin e zgjerimit me një kartë Micro SD. Një kapacitet i madh baterie 8000 mAh me karikim të shpejtë 18 W do të sigurojë funksionim për disa ditë. Sistemi operativ Android 12 me superstrukturë MIUI 13.

Ngjyra, storage
Silver/ 64GB + 3GB

159,00199,00

Blej Tani
Në shportë

Specifikat

Dimensions

Height: 250.38mmWidth: 157.98mmThickness: 7.05mmWeight: 445gDAS

Display

Size: 10.61″ displayResolution: 1200 x 2000Refresh rate: 90HzBrightness : 400nits (typ)Over 1 billion colors

Processor

MediaTek Helio G99Up to 2.2GHz6nm process

Camera

Rear camera: 8MPFront camera: 8MP105° FOV with FocusFrame

Speaker

4 speakersDolby Atmos® supported

Storage & RAM

3GB+64GB, 4GB+128GB, 6GB+128GBLPDDR4X RAM + UFS 2.2 storage*Available storage and RAM are less than the total memory due to storage of the operating system and software pre-installed on the device.

Battery & Charging

8000mAh (typ) 18W fast charging

Connectivity

Bluetooth 5.3Wi-Fi 5 2.4GHz/5GHzUSB-C

Operating System

MIUI for Pad

Package contents

Redmi Pad / Adapter / USB Type-C Cable / SD Card Eject Tool / Quick Start Guide / Warranty Card

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë