Xiaomibook S 12.4”

Original price was: €649,00.Current price is: €499,00.

Me ekranin 12.4” me rezolucion të lartë, procesorin e fuqishëm dhe baterinë që zgjat gjatë gjithë ditës, Xiaomibook S është laptopi ideal për punë dhe argëtim. Dizajni i hollë dhe portativ ju lejon të punoni kudo, ndërsa performanca e shkëlqyer ju siguron që çdo detyrë të përfundohet me lehtësi.

Ngjyra, storage
Choose an option / Choose an option

Original price was: €649,00.Current price is: €499,00.

Blej Tani
Në shportë
SKU: N/A Categories:

Additional Information

Ngjyra

storage

Specifikat

Operating System
Windows 11 Home in S mode

Xiaomi Book S 12 4

Processor
Qualcomm® Snapdragon™ 8cx Gen 2
CPU: Qualcomm® Kryo™ 495, Octa-core CPU, up to 2.84GHz
GPU: Qualcomm® Adreno™ 680
7nm manufacturing process

Xiaomi Book S 12 4

Storage & RAM
8GB + 256GB
LPDDR4X RAM

Xiaomi Book S 12 4

Display
Size: 12.35″
Type: LCD
Resolution: 2560 x 1600 (WQHD+)
PPI: 244
Refresh rate: 60Hz
Aspect ratio: 16:10
Brightness: 500nits (typ) / 425nits (min)
Touch: 10 point multi-touch
Color gamut: DCI-P3 100% (typ) / 95% (min)
Glass material: CORNING® GORILLA® GLASS 3

Xiaomi Book S 12 4

Camera
Rear camera: 13MP
Face ID

Xiaomi Book S 12 4

Connectivity
Bluetooth 5.1
Wi-Fi 5 2.4GHz/5GHz

Xiaomi Book S 12 4

Audio
Dual speakers
3.5mm headphone jack

Xiaomi Book S 12 4

Dimensions
Height: 294mm
Width: 197mm
Thickness: 8.95mm
Weight: 720g

Xiaomi Book S 12 4

Package contents
Xiaomi Book S 12.4″ / Quick Start Guide

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë