Xiaomi Smart Band 7 Pro

129,00

Ekran i madh drejtkëndor AMOLED 1,64″ GNSS i integruar, kurse vrapimi në doren tuaj. Mbështet mbi 110 mënyra sportive 12 ditë jetëgjatësi baterie* 150+ fytyra ore, monitorimi i gjumit, SpO2 gjatë gjithë ditës dhe monitorimi i presionit të gjakut rrahjet e zemrës Rezistenca ndaj ujit 5ATM*
Ngjyra
Black

129,00

Blej Tani
Në shportë
SKU: N/A Categories:

Specifikat

Dimensionet
44,7 mm × 28,8 mm × 11 mm
* Lartësia, gjerësia dhe dimensionet e trashësisë përjashtojnë rripin dhe zgjatimet
Pesha:20,5 g (pa rrip)
Rrip brezi
Madhësia:130 mm-205 mm
Materiali:TPU
Ngjyrë:fildish · ulliri · portokalli · blu · e zezë · rozë
Ngjyra e veçantë:Gjelbër pishe|Hëna gri
Lidhja e rripit:POM
Ekrani
Ekran me prekje AMOLED 1,64 inç
Rezolucioni:280 x 456 piksele, 326 PPI
Shkëlqimi:deri në 500 nits, i rregullueshëm
Xham i temperuar me veshje kundër gjurmëve të gishtërinjve | Xhami mikro-lakuar 2.5D
Fytyrat e grupit:150+
Përafërsisht 84% zonë më e madhe e dukshme*
*Zona e dukshme e Xiaomi Smart Band 7 Pro është afërsisht 84% më e madhe në krahasim me Mi Smart Band 6 dhe 50% më e madhe në krahasim me Xiaomi Smart Band 7. Të dhënat e marra nga laboratorët e brendshëm të Xiaomi.
Sensorët
Sensori i rrahjeve të zemrës (me sensor të oksigjenit në gjak) | Akselerometri | Xhiroskopi | Sensori i dritës së ambientit
Bateria
Lloji i tarifimit:karikimi magnetik
Koha e karikimit:rreth 60 minuta
Koha tipike e përdorimit:≥12 ditë
Kapaciteti:235 mAh
Fitnes
Mbi 110 mënyra fitnesi
Kurse vrapimi me dore
Fillestar (Vrapim/shëtitje bazë; Vrapim/shëtitje e avancuar; Vrapim bazë)
Djegia e dhjamit (Bazë; e avancuar; MIIT)
Qëndrueshmëri (bazë; e avancuar)
Intervali (bazë; i avancuar)
Shëndeti
Monitorimi i rrahjeve të zemrës
Ndjekja e SpO2
*Veçoria SpO2 nuk është menduar për diagnostikimin, parandalimin, monitorimin, parashikimin, prognozën e ndonjë sëmundjeje, hetimin e proceseve fiziologjike ose ndonjë qëllim tjetër mjekësor. Të gjitha të dhënat dhe gjurmimi duhet të përdoren vetëm për mirëqenien dhe referencën personale. Nëse ndiheni të pakëndshëm, ju lutemi mbështetuni në pajisjet mjekësore profesionale ose konsultohuni me një mjek për ndihmë.
Ndjekja e gjumit
Ndjekja e shëndetit të femrave

*Kjo veçori nuk duhet të përdoret ose të mbështetet për ndonjë qëllim mjekësor. Mund të mos parashikojë me saktësi ciklet tuaja menstruale ose informacione të ngjashme. Të gjitha të dhënat dhe gjurmimi duhet të përdoren vetëm për referencë personale.

Monitorimi i stresit
Ushtrime të frymëmarrjes
Specifikimet
5 ATM rezistent ndaj ujit
Aplikacioni: Mi Fitness
Bluetooth 5.2 BLE
Sistemi operativ: Android 6.0 ose më i lartë, iOS 12 ose më i lartë
Lista e paketimit
Trupi i brezit ×1 Rrip brezi ×1 Kabllo karikimi i dedikuar ×1 Manuali i përdorimit ×1

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë