Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Pro (2nd Gen)

649,00

Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Pro (2nd Gen) pushton udhëtimin tuaj me një motor të fuqishëm, duke arritur shpejtësi 25 km/h. Bateria e saj e qëndrueshme ofron një distancë prej 60 km.

Disponueshmëria: Në stok

649,00

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812765760 Categories:

Specifikat

Emri i produktit: Xiaomi Electric Scooter 4 Pro (gjenerata e dytë)
Maks. shpejtësia: 25 km/h (shpejtësia maksimale për çdo modalitet: Modaliteti i këmbësorëve: 6 km/h; D: 20 km/h; S: 25 km/h)
Gama e udhëtimit: Përafërsisht. 60 km
Pesha e produktit: 19 kg
Maks. anoj: Përafërsisht. 22%
Frenimi: Frenat e daulleve dhe E-ABS
Fuqia e vlerësuar e motorit: 400 W
Maks. fuqia motorike: 1000 W
Goma: Gomat 10″ pa tuba
Maks. ngarkesës: 120 kg
Temperatura e punës: -10℃–40℃
Temperatura e ruajtjes: -20℃–40℃
Vlerësimi IP: IPX4
Koha e karikimit: Përafërsisht 9 orë
Fuqia maksimale e daljes: 70 W
Rryma hyrëse: 2A Maks
Rryma e daljes: 1.3A
Tensioni i hyrjes: 100-240 VAC
Maks. tensioni i daljes: 54.6 VDC

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë